Dekorativní bio kosmetika z květin ZUII ORGANIC

 Vaše rty? Krásné k zulíbání!    

Dennodenně dávají rty našim myšlenkám tvar a tón: mluvíme jimi a skrze ně. Pískáme jimi, když jsme veselí. Špulíme, když sfoukáváme svíčky nebo srká-me horkou polévku. Extrémně je roztahujeme, když se smějeme. Naše rty si tedy s námi leccos užijí.

 

Pro si zaslouží tu nejlepší péči! Rty jsou symbolem smyslnosti a ženskosti. Zejména plné a hladké rty působí pěstěně a přitažlivě.

 

Dekorativní bio kosmetika z květin od ZUII ORGANIC má i pro vaše rty přesvědčivé a veskrze smyslné řeše-ní v nejvyšší bio kvalitě. Experti na rty od ZUII roz-

 


mazlí jemnou pokožku vašich rtů ušlechtilými oleji a rostlinnými esencemi. S nádechem vůně po květech a přírodních voscích a téměř chuťově neutrální. Pro všechny, kteří si přejí fantastickou barvu a zároveň ošetřující účinek.

 

Je jedno, jestli se jedná o bio certifikovaný lesk na rty - Lip Tint, bio certifikovanou tekutou rtěnku - Satin Lip Colour, bio certifikovanou krémovou rtěnku, bio certifikovanou pečující rtěnku -  Sheerlips Stylo nebo bio certifikovanou tužku na rty: Kouzlo rtů od ZUII ORGANIC je tak přírodní, že by se dalo i jíst. Je uklidňující to vědět, když své nejmilejší líbáme…