Dekorativní bio kosmetika z květin ZUII ORGANIC:
Bio bez kompromisu

Proč je „bio certifikovaný" prostě lepší?

Spotřebitelé si stále více uvědomují toxické účinky chemikálií a jedovatých látek, které jsou v kosmetických přípravcích obsažené. Ale věděli jste, že přírodní kosmetika (bez certifikace) musí v „nejhorším případě“ vykazovat pouhé 1 % přírodních látek? Co je pak těch zbylých 99 %, když ne přírodní?

Ekonomika a etika

Oproti tomu je dekorativní bio kosmetika z květin od ZUII ORGANIC víc než jen „přírodní "! Celá paleta produktů je biologicky certifikovaná a vyznamenaná četnými mezinárodně uznávanými certifikáty. Jako podnik jsme vidinou lásky k přírodě zavázáni k „bio“ a to více než jen eticky. Do centra obchodního a lidského soužití, chceme navíc svými produkty opět přesunout humánní, přirozený a důstojný způsob života. Na rozdíl od spousty „přírodních” minerálních nebo necertifikovaných standardních produktů splňují všechny bio komponenty naší dekorativní bio kosmetiky z květin ty nejvyšší standardy bio certifikace. To tím pádem vylučuje použití látek, které jsou v mnoha (přírodních) kosmetických produktech bez bio certifikace na základě ekonomických úvah bohužel stále ještě používány. A které, jak už mnozí vědí, nejsou prospěšné člověku, zvířeti, ani životnímu prostředí.

Vezměte nás za slovo!

ZUII ORGANIC vylučuje při své výrobě obvyklé promíchání přírodních, bio a necertifikovaných produktů v jednom sortimentu, což se běžně děje i u „seriózních“ přírodních kosmetik a značek. ZUII ORGANIC také striktně odmítá nejasné a vyhýbavé formulace jako „ingredience pokud možno vždy z přírodního nebo bio pěstování“. U ZUII ORGANIC si vážíme klientů a ctíme jeho právo na přesnou a kompletní informaci! Proto nasazuje dekorativní bio kosmetika z květin od ZUII ORGANIC vždy jen nejvyšší možný podíl v bio surovinách. Což je minimálně 95 % (certifikovaných podílů).

Certifikace a receptury, které poskytují jistotu

Kromě světově uznávané nejvyšší bio kosmetické certifikace – BDIH / COSMOS ORGANIC – vlastní ZUII ORGANIC také australský bio certifikát NASAA a ohodnocení „Halal“, „Cruelty Free“ a „Vegan friendly“. ZUII ORGANIC odmítá nasazení nebezpečných a škodlivých chemikálií, přísad a příměsí. Jsme pyšní na každou recepturu naší bio kosmetické řady a otevřeně publikujeme všechny naše ingredience. Používáme jen ty nejlepší dostupné přísady. Z celého srdce jsme přesvědčeni o tom, že vyrábíme světově nejlepší certifikovanou dekorativní bio kosmetiku. Pro vegany máme celý seznam veganských produktů od ZUII.

Bio znamená u ZUII opravdu především bio

Podíl minerálů se do bio podílů nezapočítává, protože minerály se logicky, jako bio vyrábět nedají. To však znamená, že kosmetika s vysokým podílem minerálů a relativně nízkým obsahem opravdových bio složek, může i přesto vykazovat vysoký bio podíl. Dekorativní bio kosmetika od ZUII se zakládá na pudrech z květů a květinách v bio kvalitě. Minerály jsou přimíchány kvůli barevným pigmentům a to jen v nepatrném množství. Proto má ZUII tak vysoký podíl certifikovaných bio složek. Květiny jsou u ZUII základem.