Dekorativní bio kosmetika z květin ZUII ORGANIC

Barevná podkladová báze ZUII: Pečující, opravující, přesvědčující!

Primer mint

Pro všechny, kterým se dělají červené fleky na tvářích, nose a bradě nebo jejichž pokožka vykazuje příznaky kuperózy popř. Růžovky. Pastelově zelený primer zčervenání ve vteřině vyrovná a přizpůsobí postižená místa „normálnímu“ odstínu pleti. Krycí schopnost primeru mint není příliš intenzivní. I nezkušení uživatelé/uživatelky mohou primerem Zuii docílit fantastických výsledků, bez toho, že by finish (jak je u většiny zelených primerů obvyklé) vypadal moc zeleně nebo dokonce nepřirozeně „nemocně“. Základovou bázi lze použít pod hydratační nebo tuhý make-up. Byl koncipován pro parciální použití.

 

Primer mauve

Pro všechny, kteří mají světlou pokožku, popř. si vždy přáli mít jemnou porcelánovou pleť. Primer mauve se nanáší na celý obličej nebo jen na zónu T (na modelování obličeje u středně tmavé až tmavé pleti) a propůjčuje matné, unavené pokožce okamžitě zářivý zjev. Primer mauve ladí obzvlášť dobře s tuhým pudrem. Jeho krycí schopnost je středně intenzivní, proto lze také kombinovat s hydratačním make-upem.

 

Primer apricot

Pro všechny! Opravdu všechny! A obzvlášť pro ty, kteří žádný make-up navíc nepoužívají a na líčení chtějí vynaložit málo času. Ale přesto si přejí rovnoměrnou pokožku. Primer apricot může být používán samostatně nebo také v kombinaci se všemi variantami make-upu. Toho je totiž zapotřebí výrazně méně. Jeho krycí schopnost je střední až intenzivní. Proto se pleť jeví rovnoměrná, aniž by působila nalíčeně. Navíc dodává meruňkový odstín pokožce okamžitou svěžest a záři.

Maria Exner-Passmann
Maria Exner-Passmann

Tip od vizážistky Mii:  "Primer apricot od firmy ZUII Organic je pro mě TEN produkt pro mladé dívky. Není důvod se už jako teenager trápit s make-upem, když může být primer v kombinaci s korektorem proti pupínkům řešením pro perfektní pleť. Mladá pleť vypadá přece přirozeně nejkrásněji.“


Video je v němčiněBio certifikovaná podkladová báze od ZUII je veganská


Složení / INCI

PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATERS*, AQUA CALENDULA OFFICINALIS FLOWER OIL*, GLYCERIN*, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, MICA,CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) PEEL OIL*, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL*, CYMBOPOGON, MARTINI OIL*, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL*, DAUCUS CAROTA (CARROT) SATIVA SEED OIL*, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT*, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT*, URTICA DIOICA (NETTLE) LEAF EXTRACT*, OLIVE OIL DECYL ESTERS (AND) SQUALENE P-ANISIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL, ALCOHOL, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE  *Certifikováno Bio

Může obsahovat: CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 77288