Dekorativní bio kosmetika z květin ZUII ORGANIC

Vaše oči? Diky ZUII okouzlující!

Víc než slova řeknou oči. Mluví srozumitelným jazykem, kterému je možné rozumět ve všech zemích a kulturách tohoto světa. Radost nebo smutek, zklamání, nadšení a láska se jednoznačně manifestují v našich pohledech.

 

I opravdický úsměv poznáme bezpečně v očích. Při upřímném usmívání se stáhnou kruhové svaly kolem očí, vznikají sladké vrásky smíchu. Též vnitřní energii člověka poznáme nejlépe na očích. Živé oči jiskří energií, duhovka září, oční bulva je sněhobílá. Řasy jsou dlouhé, husté a lesklé. Obočí se zvedá v mírně klenutých obloucích, je husté a dobře ohraničené. 

Oči jsou vskutku okna do duše. Proto zasluhují jen ten nejkrásnější rám. Čarodějové krásy dekorativní bio kosmetiky z květin od ZUII ORGANIC propůjčují neodolatelné pohledy.

 

Bio certifikované oční stíny nebo nádherné palety bio očních stínů, bio certifikovaná řasenka, bio certifikovaný zvýrazňovač obočí nebo bio certifikované tužky na oční linky: bio kosmetika z květin, rostlinných výtažků a hodnotných olejů je opravdová studánka mládí! Aby vaše jemné oční partie zůstaly dlouho mladé, vitální a zářivé …