Váš vlastní pocit rozhoduje

Jakkoli intenzivně se náš intelekt zabývá obsaženými látkami a filosofií firmy, jediné správné rozhodnutí můžeme učinit teprve tehdy, když sami ucítíme věci všemi smysly. Zažijte jedinečnou bio kosmetiku z květin, prostou toxinů a chemikálií. Naši odborní prodejci vás budou rádi informovat, poradí a produkty vám na zkoušku nanesou na pleť. Tak můžete přímo cítit a vidět, jak ingredience v make-upu od ZUII ORGANIC vyživují, ošetřují a vaši pleť rozmazlují.

 

Všechny odstíny jsou dobře krycí už při tom nejmenším dávkování. Receptury jsou bez všech zbytečných a obsah zvětšujících přísad. Podíl vody tekutých produktů je udržován co nejnižší, aby byl dán větší prostor ošetřujícím olejům a dalším účinným látkám. To zní dobře, že??

 

Vydejte se s námi na cestu do veselého a barevného světa ZUII ORGANIC podle firemního motta: „Life is Colour – život je barva".

Vemte si nás pod lupu

U kosmetiky by vlastně první otázka musela znít: Co v ní není? Protože to, co klasická kosmetika Vaší pletí, Vaším očím a Vaším rtům sem tam nadělí, je teda často už silný kafe. (Silnější slova snad nebudou zapotřebí...).

Každopádně se vyplatí pozorně číst složení INCI (seznam obsažených látek), které musí být u všech kosmetických produktů uvedeno, a možná občas to či jiné divně znějící slovo vyhledat na internetu ZUII se za látky obsažené ve svých produktech stydět nemusí a rádi a otevřeně poskytneme informace o našich základních surovinách..Tři magické květy

Místo aby zakládala receptury na jednoduchých minerálních přísadách (např. mastek, oxidy zinku nebo křemík), používá společnost ZUII jemně semleté bio květy a poupata. Kvůli dodatečným účinným látkám a pro blaho Vaší pokožky!


ROSA DAMASCENA (RŮŽE) POUPATA


Látky obsažené v růžích jsou tradičně považo-vané za uklidňující, hydratující a ochranné. Již po staletí jsou ceněná pro svou schopnost po-zitivně ovlivňovat zjizvenou tkáň, akné, ekzé-my, hyperpigmentaci a lupenku.

JASMINIUM OFFICINALE (JASMÍN) POUPATA


Již po mnoho generací jsou svůdně voňavá poupata olejového keře pocházejícího z orientu považována za symbol ženskosti a něhy. Traduje se, že má schopnost regenerovat tkáň a zklidňovat pokožku..

CHAMOMILLA RECUTITA (HEŘMÁNEK) KVĚTY


Tato bylina je celosvětově uznávána jako nejstarší známá léčivka. Její květy působí protizánětlivě, v nich obsažený azulen zklidňuje a léčí pokožku. Proto se heřmánek nachází ve mnoha recepturách hojivých mastí a jako přísada obkladů na pokožku.Dekorativní bio kosmetika z květin od ZUII: Bio bez kompromisů

  • zaručuje min. 95 % podíl Bio, certifikovaný podle BDIH/COSMOS a podle přísné australské normy pro potraviny
  • bez pokusů na zvířatech – bez parabenů, petrochemikálií, mastku nebo GMO
  • udržitelná, profesionální paleta výrobků se širokou škálou barev (žádné neustále změny sortimentu)
  • ZUII ORGANIC je celosvětově první BDIH/COSMOS-certifikovaná dekorativní bio kosmetika z květin
  • Vyvážené receptury, např. s plátky bio růží, bio heřmánku a květů bio jasmínu, obohacené pečujícími oleji, rostlinnými výtažky a minerálními pigmenty
  • ZUII dokazuje: Luxus v žádném případě neznamená kompromisy v ekologii a etice!

Zažijte „na vlastní kůži“ tuto jedinečnou kvalitu, založenou na tom nejlepším z ušlechtilých bio květin a květů. U dekorativní bio kosmetiky z květin od ZUII zaplatíte za ingredience nejvyšší kvality, ne za rafinovaný Brand-Marketing, který Vám bude chtít vysokou cenu jen zatraktivnit.