DEKORATIVNÍ BIO KOSMETIKA Z KVĚTIN

Objevte rozdíl


Zažijte jedinečnou kompozici nejvybranější dekorativní bio kosmetiky z květin od ZUII ORGANIC: Pudrový základ tvoří jemné bio plátky růží, bio květy heřmánku a bio květy jasmínu. Doplněním esenciálními oleji, rostlinnými výtažky a přírodními pigmenty z minerálů se tak rozpíná duhový oblouk ušlechtile vonících a přepychově třpytících se make-up produktů.

 

Bio kosmetika z květů: Víc než „jen" přírodní kosmetika

Rodinný podnik s tradicí ZUII ORGANIC z Austrálie dokazuje, že lze vyrábět pleti příjemnou bio certifikovanou kosmetiku a okouzlující make-up produkty s vysokým bio podílem, aniž by utrpěla kvalita, vůně nebo paleta odstínů.

 

Maximální podíl bio

S garantovaným bio podílem 95–97% (certifikovaných podílů) je ZUII ORGANIC celosvětově první BDIH/COSMOS certifikovaná dekorativní bio kosmetika z květin a květů. Zažijte „na vlastní kůži“ tuto jedinečnou kvalitu, založenou na tom nejlepším z ušlechtilých bio květin. Společnost ZUII je vedena láskou k člověku a přírodě a vědomím, že jen biologické produkty a jejich udržitelná výroba mohou naši zemi dlouhodobě uchránit. Vyvážené receptury z bio květin a bio květů, obohacené ošetřujícími oleji, rostlinnými výtažky a minerálními pigmenty budou vaši pokožku jen hýčkat.

Krásná bez kompromisů

Tolik ušlechtilých obsažených látek je opravdový luxus, zejména u dekorativní bio kosmetiky. Luxus u ZUII ORGANIC je však v každém případě bez kompromisů v ekologii a etice: 

  • zaručeno min. 95 % bio podílu (certifikovatelných složek)
  • certifikováno podle BDIH / COSMOS ORGANIC a podle australské normy NASAA
  • bez pokusů na zvířatech
  • bez parabenů, petrochemikálií, mastku nebo GMO
  • trvale udržitelná profesionální paleta produktů a bare
Víc/Míň